Polityka prywatności

Loyal Solutions Sp. z o.o z siedzibą w Opolu, przywiązują szczególną wagę do ochrony prywatności użytkowników aplikacji mobijob.pl . Z powyższych względów gromadzimy wyłącznie informacje, które pomagają lepiej zrozumieć potrzeby szukających pracy i pracodawców oraz pozwalają bezustannie dostosowywać aplikację mobilną do ich oczekiwań, oraz przygotowywać opracowania statystyczne pozwalające dostosować funkcjonalność aplikacji do oczekiwań użytkowników.

Aplikacja pup24.info.pl jest darmowa i dostępna dla wszystkich posiadaczy urządzeń z systemem Android czy też iOS. Aplikacja nie zbiera żadnych danych osobowych użytkownika a wyłącznie umożliwia wyszukiwanie ofert pracy zgodnie z wybranymi preferencjami.

Aplikacja mobilna pup24.info.pl zbiera następujące dane: identyfikator urządzenia, system urządzenia, identyfikator dla wiadomości PUSH.

Aplikacja może przechowywać na urządzeniu mobilnym unikalny klucz niezbędny do procesu logowania do aplikacji i utrzymania sesji, dzięki czemu użytkownik nie musi się logować do aplikacji przy każdym jej uruchomieniu. Klucz ten jednakże zapewnia pełną pseudonimizację danych osoby korzystającej z aplikacji.

Korzystając w jakikolwiek sposób z aplikacji mobilnej pup24.info.pl, użytkownik akceptuje zasady zawarte w niniejszej Polityce Prywatności aplikacji mobilnej.

Loyal Solutions Sp. z o. o zastrzega sobie prawo zmiany powyższej Polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej Polityki prywatności.

W przypadku pytań dotyczących Polityki prywatności, prosimy o kontakt na adres e-mail: kontakt@pup24.info.pl